قوانین سایت فرامکتب


1- وب سایت فرامکتب تابع تمامی قوانین جمهوری اسلامی ایران می باشد.


2- هر گونه صحبت سیاسی و حزبی بر خلاف قوانین بوده و با کاربر خاطی سریعاً برخورد خواهد شد. تمامی عكسها و همچنین نوشته های كاربران از نظر عدم مغایرات با قوانین سایت و قوانین جمهوری اسلامی ایران مورد بررسی قرار میگیرد و درصورت تخطی كاربران ،‌علاوه بر حذف و عدم نمایش عكس و یا مطلب مذبور ، اكانت كاربر متخلف نیز حذف خواهد گردید.


3- تمامی کاربران می بایست در هنگام ثبت نام در سایت فرامکتب ، از تصاویر و کلمات مناسب جهت استفاده در نام و نام خانوادگی استفاده نمایند. در صورت مشاهده کلمات رکیک و نامناسب، حساب كاربر متخلف حذف و دسترسی وی به سایت مسدود خواهد شد.


4- تمامی کاربران می‌بایست برای ثبت نام در وب سایت، از شماره موبایل (با کد ایران )استفاده نمایند، هر کاربر میتواند یک شناسه و یا حساب کاربری داشته باشد و برای تایید آن نیز باید تلفن خود را تایید کند.


5- کاربران سایت می بایست در هنگام ارسال پیام از کلمات مناسب استفاده نمایند


6- هر گونه فعالیت تبلیغاتی از جمله ارسال تبلیغات و دعوت نامه از طریق پیغام خصوصی، بر خلاف قوانین بوده و با کاربر خاطی سریعاً برخورد خواهد شد.


7- استفاده شما به هر نحوی در سایت فرامکتب با مسئولیت شخصی خود شما می باشد،فرامکتب هیچگونه مسئولیتی در قبال خسارات مستقیم،اتفاقی و...ناشی از استفاده شما از سایت را ندارد.خرید شما به هیچ عنوان برگشت داده نخواهد شد ،پس لطفاً دقت کنید.


8- کاربران عزیز اعم از همکاران فرهنگی و یا دانش آموزان عزیز میتوانند به صورت دلخواه در سایت فرامکتب خرید داشته باشند،حداقل خرید شارژ در سایت مبلغ 1000 تومان می باشد،و بسته های کیف پول نیز برای شما از قبل آماده شده اند و شما می توانید با خرید هر کدام از این بسته ها به مقدار مشخصی اعتبار هدیه دریافت نمایید


 9-ضمناً این حق برای مدیر سایت محفوظ است كه در صورت تشخیص به هر دلیلی عضویت فردی را از سایت حذف نماید. ضمناً آی پی كاربران هنگام عضویت و فعالیت در سایت ثبت میشود بنابراین در صورت بروز هرگونه شکایت قضایی از هر یك از كاربران، آی پی ایشان در اختیار مقامات قضایی قرار داده خواهد شد.


10- در صورت مشخص شدن تخلف از سوی کاربری، بسته به نوع تخلف و صلاحدید مدیران سایت، بصورت ذیل برخورد میشود : به وی تذکر داده میشود حساب کاربری وی به صورت موقت و یا دائم معلق گردد.


11- در صورت تشخیص تخلف در تمام قسمت های  سایت توسط تیم مدیریت , "سایت فرامکتب" اختیار مسدود سازی و بازگردانی اطلاعات قبل را بعد از گذشت مدتی مشخص دارا می باشد. کاربران موظف به گزارش مشکلات سایت به مدیر سایت می باشند و هرگونه استفاده از اشکالات و باگ ها ممنوع و با کاربر خاطی برخوردی جدی خواهد شد.


12- سایت "فرامکتب" مى تواند با به روز کردن شرایط استفاده از وب سایت، در هر زمان این "شرایط و الزامات" را مورد تجدید نظر قرار دهد. شما مقید و متعهد به چنین تجدید نظرهایى هستید و بنابرین لازم است هر از چند گاهی از این صفحه دیدن نمایید تا از شرایط و الزامات جارى و لازم الاجرا در زمان منظور مطلع شوید.


13-خرید شارژ به هیچ عنوان قابل بازگشت نمی باشد


14-کاربرانی می توانند از بخش تسویه حساب استفاده کنند که درآمدی از طرف دعوت کاربر و همچنین فروش فایل داشته باشند

حریم خصوصی و امنیت :

در صورت استفاده از فرامکتب  با سیاست‌های آن موافقت می‌کنید. ما تنها اطلاعاتی را جمع‌آوری می‌کنیم که با آن بتوانیم خدمات بهتری ارائه دهیم و حساب کاربری شما را در برنامه بهبود دهیم. ما از اطلاعات شخصی شما استفاده‌ دیگری نخواهیم کرد.

جمع آوری و استفاده از اطلاعات

برای تجربه بهتر، زمانی که از سرویس‌های ما استفاده می‌کنید ممکن است اطلاعاتی را درخواست کنیم که توسط شما قابل تنظیم است. اطلاعات شما در دستگاه شما حفظ شده و به هیچ وجه توسط ما جمع‌آوری نمی‌شود.

اطلاعات ورود به سیستم

هر زمان که از سرویس‌های ما استفاده می‌کنید، در صورت بروز خطا در برنامه، ما اطلاعاتی مانند ip، نام دستگاه، نسخه سیستم عامل، زمان و تاریخ استفاده شما را جهت بررسی و بهبود عملکرد ذخیره می‌کنیم.

کوکی‌ها

هنگام استفاده از سایت، ممکن است ما کوکی‌هایی را به رایانه شما ارسال کنیم که به طور منحصر به فرد مرورگر شما را شناسایی کند. ما از کوکی‌ها برای افزایش کیفیت خدمات استفاده می‌کنیم. اکثر مروگرها به شما امکان می‌دهند کوکی‌ها را غیرفعال کنید یا مرورگر خود را تنظیم کنید تا هنگام ارسال کوکی به رایانه، به شما هشدار دهد.

امنیت

ما اعتماد شما در ارائه اطلاعات شخصی به خودمان را ارج می‌نهیم، تمام تلاش خود را برای محافظت از آن خواهیم کرد، اما توجه داشته باشید که هیچ روش انتقال اطلاعاتی از طریق اینترنت یا روش‌های ذخیره الکترونیک 100٪ امن و مطئن نیست و ما نمی‌توانیم امنیت مطلق را تضمین کنیم.

محدودیت دسترسی به اطلاعات

ما هیچ اطلاعاتی از کاربران را به کسی که در خارج از شرکت ما باشد، نمی‌دهیم. ما از اطلاعات جمع‌آوری شده فقط برای موارد ذکر شده در بالا استفاده خواهیم کرد، ما اطلاعات شخصی شما را نمی‌فروشیم و با آن داد و ستد نمی‌کنیم. البته این شامل اشخاص ثالث قابل اعتماد که با ما در پایدار ساختن سیستم همراهی می‌کنند نیست. هرچند که اطلاعات در محدوده شرکت ما هم تنها در اختیار کسانی است که مستقیماً برای انجام وظایف در کمک به شما به آن نیاز دارند.

 

فرامکتب به اطلاعات خصوصی اشخاصی که از این سایت و خدمات آن استفاده می کنند احترام گذاشته و از آن محافظت می کند.

مدیران سایت فرامکتب این اطمینان را می دهند که به پسورد کاربران سایت هیچ گونه دسترسی ندارند. 

مدیران سایت فرامکتب به شما این اطمینان را می دهد که شماره موبایل شما در اختیار هیچ شخصی خارج از مجموعه ما قرار نگیرد.

تاییدیه شما به منزله قبول کردن تمام شرایط می باشد.